III. dotazy a odpovědi z radnice 2017

Zdravím všechny naše čtenáře,
I dnes vám předkládáme otázky a odpovědi z naší radnice:

1. Může město zajistit na Týneckém městském hřbitově u hrobu padlých, instalaci důstojné vázy a stojanu na svíčky na případné položení květin a zapálení svíček v případě významných výročí?
 – Instalaci důstojné vázy a stojanu na svíčky na položení květin a zapálení svíček zajistíme. Pošlete nám, prosím, návrh, jak si toto pietní místo představujete.

Poznámka: Za sebe osobně myslím, že by se tato věc dala vyřešit celkem jednoduše, stačili by alespoň dvě větší kamenné nebo mramorové vázy a dva stojany na důstojné umístění smutečních věnců.

2. U DPS v Týnci je informační tabule ve zcela zchátralém stavu s neplatnými údaji, kdy dojde k její opravě a aktualizaci?

– Tabule u DPS bude, vzhledem k jejímu havarijnímu stavu, odstraněna.

Poznámka: Zde je příkladně vidět, že vaše podněty s námi určitě nezapadnou a jsou řešeny, tak nám piště dál a mi se za vás budeme stále ptát.

3. Kdy se budou opravovat staré – původní schody u hotelu k lípě? Schody jsou v dezolátním stavu a pohyb po nich je nebezpečný.
– Staré schody k hotelu se v současné době opravují.

Poznámka: Po letech – konečně.

Děkujeme paní Lence Morávkové za odpovědi.

Za Patrioty Týnecka

Zdeněk Vondrák