Soutěž nejúspěšnější sportovec Benešovska 2016

Dne 17.1.2017 proběhlo v Benešově pod patronací Benešovského deníku 6. kolo soutěže o nejúspěšnějšího sportovce roku.

Nás jako Týnečáky může těšit, že do této soutěže byl nominován i „náš“ zástupce a to pan Karel Langr jako mistr světa 2016 ve střelbě historickými zbraněmi.
OLYMPUS DIGITAL CAMERAJe to pro nás o to vzácnější, že tento významný počin byl zcela ignorován vedením našeho města a ocenění Benešovského deníku je tak jediná a zcela jistě zasloužená pocta.
A jak pan Karel Langr a jeho kolektiv dopadli se dozvíte ve vyjmuté části příspěvku z deníku:

V kategorii kolektiv – dospělí se porotcům zamlouvaly nejvíce výkony druholigových fotbalistů 1. FC Sellier&Bellot Vlašim, kteří loni skončili osmí a do jarní části vstupují na pátém místě.

Druhé místo získali střelci z historických zbraní SSK Krhanice, kteří se stali mistry světa v předovkách.
Karel Langr Sportovec roku 2016
Třetí příčku berou tentokrát muži Lukostřeleckého klubu Votice za titul na MČR v družstvech v terčové lukostřelbě reflexním lukem.

Hned za nimi se umístili muži nohejbalového Šacungu Benešov, kteří loni dosáhli řady úspěchů a například vyhráli i silně obsazený pražský mezinárodní turnaj Poslední smeč.

Pole oceněných uzavírají košíkáři, muži BC Benešov, druhý tým loňské II. ligy a nyní mužstvo na čtvrtém místě tabulky.

Týnečtí patrioti se tímto připojují ke gratulaci s drzým a maličkým přáním na opakován úspěchů i v dalších letech.